Szybko i bezproblemowo: Najlepsze sposoby na dojazd do Hotelu i Spa Kraciowa Nora w Elblągu

Zależy nam na tym, aby Twój pobyt u nas był wyjątkowy i bezproblemowy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne wskazówki dotyczące dojazdu do naszego hotelu.

Jak do nas trafić?

Bez względu na to, skąd będziesz do nas przyjeżdżać, na pewno znajdziesz do nas dogodny sposób transportu.

  1. Dojazd samochodem
    Jeśli planujesz do nas przyjechać samochodem, nie musisz się martwić o miejsca parkingowe - mamy dla Ciebie parking zewnętrzny, który jest bezpłatny dla naszych gości. Jeśli jedziesz od strony centrum Elbląga, po prostu skręć w ulicę Słoneczną. Nasz hotel znajduje się po prawej stronie.
  2. Dojazd pociągiem
    Jeśli preferujesz podróż pociągiem, to dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie dojazd do stacji PKP Elbląg. Stacja znajduje się zaledwie 10 minut drogi od naszego hotelu, więc można do nas dotrzeć zarówno taksówką, jak i autobusem
  3. Dojazd autobusem
    Jeśli wolisz korzystać z transportu publicznego, do naszego hotelu dojechać można autobusem linii 2 lub 3. Przystanki znajdują się w odległości około 5 minut piechotą od hotelu.

Niezależnie od tego, jakim środkiem transportu będziesz się poruszał, dojazd do Hotelu i Spa w Elblągu nie powinien stanowić dla Ciebie problemu.

Ostatnio dodane

kraciowka.pl

Hotel i Spa Kraciowa Nora w Elblągu to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną luksusowego wypoczynku na Pomorzu. Oferujemy wysokiej jakości usługi, które pozwolą Ci się odprężyć w komfortowych warunkach. Znajdziesz u nas przyjemne i przestronne pokoje oraz bogato wyposażony spa, gdzie będziesz mógł skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.

Copyright Kraciowa Nora, 2023, Wszystkie prawa zastrzeżone